Sıkça Sorulan Sorular

1. Anka Hızlı Teklif Programı Nedir?

Anka Promosyon'un sitesinde yer alan tedarikini ve üretimini sağladığı tüm ürünleri hızlıca teklife dönüştürmenizi sağlayan bir programdır. Hızlı Teklif Programı sayesinde ürünleri fotoğraflarıyla, teknik özellikleriyle ve yapılabilecek baskılarıyla birlikte hızlıca pdf tekliflere dönüştürüp müşterilerinize iletebilirsiniz. Aynı zamanda alış fiyatlarınızı ve baskı maliyetlerini sistem üzerinden görüntüleyebilirsiniz. 

2. Hızlı Teklif Programı Nasıl Kullanılır?

Çalışma koşullarımızı karşılıklı görüştükten sonra, size verilecek kullanıcı adıyla birlikte şifre oluşturarak ücretsiz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Program üzerinde müşterilerinizi, satış fiyatlarınızı, iskonto oranlarınızı kendiniz tanımlarsınız. Tüm ürünler ve baskı hizmetleri sisteme Anka Promosyon tarafından tanımlanmıştır. Web sitesinde olan ve programın sunduğu ürünler kolayca teklifinize ekleyebilirsiniz. Bununla birlikte maliyetlerinizi, satış fiyatınızı ve kazancınızı aynı ekranda görerek teklifinizi oluşturursunuz. 

3. Hızlı Teklif Programını Hangi Ürünler İçin Kullanabilirim?

Anka Promosyon'un web sitesinde yer alan bütün ürünler için Hızlı Teklif Programı kullanılabilir. 

4. Hazırladığım teklifleri kim/kimler görebilir?

Müşterilerinizi, tekliflerinizi, iskonto oranlarınız yazılım şirketi güvencesi altındadır. Anka Promosyon ekibi dahil bu bilgileri kimse göremez.


Hızlı Teklif Oluşturmak Sadece 1 Dakika!